Veřejná sauna na hlavním zimním stadionu v Plzni

Jak to probíhá

Otevřeno denně 15:00 - 21:00 hod

Kdy Setkávací večery probíhají?

Setkávací večery probíhají vždy jednou za dva až tři měsíce, a to vždy ve čtvrtek od 18.30h do cca 21h.

Kde?

Setkávací večery se konají v Perfect World, jazykovce se srdcem, kterou najdete na adrese Lidická 82, Bolevec. K dispozici nám je velká setkávací místnost, kam se pohodlně vejde cca 30 osob. Můžete se těšit na domácí prostředí , jedinečnou atmosféru a neobyčejné lidi.

Jaký je program setkávacího večera?

Každý takový večer má přesný program – po počátečním přivítání a občerstvení se začínáme krátkým představením všech zúčastněných, které má za úkol umožnit Vám zjistit, s kým dnes večer máte tu čest. Následně dostává prostor host večera, jež má příležitost představit sám sebe a svůj život v tzv. Formátu Pět – během svého představení trvajícího maximálně 15 minut může účastníkům ze svého života odhalit:

– 5 momentů

– 5 jmen

– 5 míst

– 5 čísel/ datumů

– 5 fotek

– 5 chyb a poznání z nich plynoucích

Po výstupu hosta začíná samotný setkávací večer, v němž vás čeká pět kol seznamování po pěti minutách. 5 minut, které můžete využít k tomu, abyste poznali, kým Váš nahodilý partner je, co dělá a jak byste si vzájemně mohli pomoci. Toto zažijete 5x a máte tak možnost blíže poznat pět nových neobyčejných lidí, se kterými můžete následně navázat kontakt, přátelství či spolupráci.

setkávací večery

Na kdy je plánován konec večera?

Oficiální program setkávacího večera vychází vždy přibližně do 20.30-21h, i poté můžete ještě zůstat, plánovat si schůzky, zajímat se o druhé nebo si zkrátka jenom udělat tak trochu jiný večer.

Jaké je vstupné?

Vstupné na večer je 300,- bez DPH a je splatné předem na základě vystavené faktury. Vstupné zahrnuje čerstvý raut – nápoje (káva, džusy, čaj, voda, domácí limonády) / – občerstvení (lahodné chuťovky, ovoce, zelenina a krémové dipy, slané krekry či sladké koláče a dorty). Svoji účast můžete bezplatně zrušit nejdéle 24h předem.

Jaká je kapacita, kdy a jak se přihlásit?

Maximální kapacita každého Setkávacího večera je 20 účastníků, minimální deset. Přihlašujte se prosím s předstihem na posta@perfect-world.cz nebo na 608 618 889 či prostřednictvím registračního formuláře.

Na každý Setkávací večer s sebou samozřejmě také můžete vzít spřízněnou duši nebo svého hosta – kohokoli, komu věříte a máte jej rádi, a myslíte si, že by mu náš večer mohl pomoci. I tohoto účastník prosím přihlašte předem.

Co si na Setkávací večer vzít s sebou?

S sebou budete potřebovat cca 10 vizitek nebo jakýchkoli jiných kontaktů na Vás, přezůvky (v Jazykovce se srdcem se přezouváme), zápisník a tužku a chuť vystoupit ze své komfortní zóny.

Co od večera můžete očekávat?

Nové kontakty, přátelství, propojení, smysluplně strávený čas, zlepšení nálady a vlastní seberealizaci.

Aktuální Setkávací večer? 🙂

Aktuální Setkávací večer proběhne ve čtvrtek 13. června a jeho speciálním hostem bude Pavel Ranc, top konzultant a trenér společnosti Business Success, jedničky na trhu v manažerských seminářích a koučingu.