Milí saunéři,

dovolte nám se krátce představit. Jsme mladý manželský pár z Plzně, máme čtyři vlastní děti, vedeme Perfect World, jazykovku se srdcem, a v roce 2018 jsme se zbláznili do saunování. Sauna pro nás představuje druh odpočinku, pravidelně ji vyhledáváme a v roce 2018 jsme se rozhodli jejím prostřednictvím dělat lepší životy i ostatním lidem.

V roce 2018 jsme prošli základním školením na saunové mistry a začali jsme saunovat v Plzni na hlavním zimním stadionu. V roce 2019 jsme se účastnili saunového mistrovství ČR s Dominičiným ceremoniálem MAMA, a to přesto, že Dominika měsíc na to porodila naše čtvrté miminko.

Když nám všem v roce 2020 vstoupil do života Koronavirus, s ním karanténa a zavření snad všech služeb včetně saunových center, rozhodli jsme se saunu na hlavním zimním stadionu v Plzni, kterou jsme měli pronajatou a přizpůsobenou našim účelům saunování, pustit k vodě, jelikož situace byla více než náročná. Protože je však saunování naše velká láska a vášeň, namísto této veřejné sauny jsme se dali do práce a vlastníma rukama během roku 2020 postavili krásnou a romantickou potní chýší přímo na zahradě naší jazykové školy v Plzni na Bolevci.

Z této potní chýše jsme vybudovali saunový klub, jehož členy se můžete jednoduše stát po vyplnění formuláře zde, jež nabízí privátní pronájem až pro 4 saunující a také různé speciální saunové akce. Jiní jsme hlavně tím, že si u nás po skončení saunové procedury můžete vlézt do venkovního ledového jezírka, a v rámci saunování využít bylinných nálevů, ledů nebo peelingů.

Milujeme saunu jako takovou, pro její ryzost, očistu, kterou nám nabízí, a horko, které v ní můžeme zažít. Milujeme následné otužení ve skutečně ledové vodě i pobyt venku. To všechno u nás nabízíme i Vám. Tak se staňte členem našeho klubu a přijďte poznat tak trochu jiný svět …


Pokud by Vás zajímaly i naše další projekty, najdete je zde:

Perfect World, jazykovka se srdcem 

Words First, online projekt pro rozvoj Vaší aktivní angličtiny 

Perfect Couple, vše co potřebujete vědět pro Váš harmonický život s rodinou