Privátní sauna saunového klubu Perfect Spring v Plzni

O nás

Otevřeno denně 15:00 - 21:00 hod

Milí saunéři,

dovolte nám se krátce představit. Jsme mladý manželský pár z Plzně, máme čtyři vlastní děti, vedeme Perfect World, jazykovku se srdcem, a v roce 2018 jsme se zbláznili do saunování. Sauna pro nás představuje druh odpočinku, pravidelně ji vyhledáváme a v roce 2018 jsme se rozhodli jejím prostřednictvím dělat lepší životy i ostatním lidem.

V roce 2018 jsme prošli základním školením na saunové mistry a začali jsme saunovat v Plzni na hlavním zimním stadionu. V roce 2019 jsme se účastnili saunového mistrovství ČR s Dominičiným ceremoniálem MAMA, a to přesto, že Dominika měsíc na to porodila naše čtvrté miminko. Letos plánujeme účast na Herbal Cup ČR, což je mistrovství v relaxačních ceremoniálech za použití bylin a přírodních zdrojů.

Všechny své zkušenosti s sebou přinášíme do našich ceremoniálů, které můžete zažít právě u nás v saunovém centru. Saunování je pro nás životním stylem a formou relaxu, kterou chceme šířit dál mezi vás všechny, kteří hledáte osobní uvolnění a klid od každodenního stresu.

U nás v centru můžete vždy jednoho z nás osobně potkat buď v pondělí, středu nebo ve čtvrtek mezi 18 a 21h, kdy děláme saunové ceremoniály.


Pokud by Vás zajímaly i naše další projekty, najdete je zde:

Perfect World, jazykovka se srdcem 

Words First, online projekt pro rozvoj Vaší aktivní angličtiny 

Perfect Couple, vše co potřebujete vědět pro Váš harmonický život s rodinou