Veřejná sauna na hlavním zimním stadionu v Plzni

Chci přijít na setkávací večer

Otevřeno denně 15:00 - 21:00 hod

Aktuální Setkávací večer:

 

Proběhne ve čtvrtek 13. června a jeho speciálním hostem bude Pavel Ranc, top konzultant a trenér společnosti Business Success, jedničky na trhu v manažerských seminářích a koučingu.  

Proč jsme si vybrali právě Pavla? 

Nejprve by bylo záhodno říci, že fakt, že právě Pavel naše pozvání přijal, nás velmi potěšil. Mít možnost Pavla seznámit se všemi hosty našeho budoucího Setkávacího večera je pro nás velká čest. Pavel je velmi vytížený člověk, který dělá perfektní práci.

Nám osobně pomohl nastavit mantinely ve firmě, aby všechno fungovalo perfektně, jeho zásluhou je i skvělý tým lidí, který pro nás pracuje, a v neposlední řadě se neostýcháme říci, že nám Pavel zachránil manželství. Díky Pavlovi prosperuje Perfect World jako firma, ale především my jakožto její majitelé máme ten nejkrásnější vztah, který jsme si mohli přát. Děkujeme, Pavle, a moc se těšíme, až Tebe a Tvůj příběh budou moci poznat i naši hosté!!


Vstupné na večer je 300,- bez DPH a je splatné předem na základě vystavené faktury. Vstupné zahrnuje čerstvý raut – nápoje (káva, džusy, čaj, voda, domácí limonády) / – občerstvení (lahodné chuťovky, ovoce, zelenina a krémové dipy, slané krekry či sladké koláče a dorty). Svoji účast můžete bezplatně zrušit nejdéle 24h předem.