Veřejná sauna na hlavním zimním stadionu v Plzni

Setkávací večer

Otevřeno denně 15:00 - 21:00 hod

Noví zajímaví lidé?

Osobní setkání? Spoustu prostoru ke skutečnému poznání?

Příběhy, které jinde neuslyšíte?

Ano, to jsou Setkávací večery.

Setkávací večery jsou jedním z projektu Perfect Spring, jejichž účelem je pomáhat lidem fungovat ve společnosti příjemně a efektivně, vytvářet si kvalitní vztahy s ostatními, inspirovat a být inspirován. 

Krátce k podobě Setkávacího večera:

Každý Setkávací večer má svého speciálního hosta, jímž je osobnost, která má zajímavý a neobyčejný příběh, kterým může ostatní inspirovat a pomoci jim se na svůj život podívat z jiného úhlu pohledu. Po krátkém představení každého z účastníků večera, které má za úkol umožnit všem zjistit, s kým mají dnes večer tu čest, dostává prostor speciální host, jež má 15 minut na řízené představení svého života, svých výsledků, zvratů i obyčejných chvil.

Po představení hosta je prostor na nejdůležitější část celého večera, kterou je pět networkingových kol, kdy každé z nich trvá 5 minut a probíhá v páru, kdy se dva účastníci, kteří se neznají, mají prostor poznat nebo alespoň zjistit, zda mají chuť a ochotu svoje životy provázat. Tato kola otvírají světy, někdy boří hranice a ukazují nám, kudy vede cesta.

Kdy se Setkávací večery konají?

Intenzita Setkávacích večerů je 1x za 2-3 měsíce, a to konkrétně vždy ve čtvrtek v měsíci od 18.30 do cca 21h.

Aktuální Setkávací večer proběhne ve čtvrtek 13. června a jeho speciálním hostem bude Pavel Ranc, top konzultant a trenér společnosti Business Success, jedničky na trhu v manažerských seminářích a koučingu.  

Pro koho jsou Večery určeny?

Jste aktivní člověk? Máte chuť poznávat druhé nebo nepoznané? Zajímáte se o možnosti, které nám život nabízí? Rádi jste zapojeni a nevyhledáváte akce, kde nedostáváte prostor? Chcete se aktivně podílet na tvorbě Vašeho života? Pak jsou Setkávací večery přímo pro Vás.

Kolik Setkávací večer stojí?

Vstupné na večer je 300,- bez DPH a je splatné předem na základě vystavené faktury. Vstupné zahrnuje čerstvý raut – nápoje (káva, džusy, čaj, voda, domácí limonády) / – občerstvení (lahodné chuťovky, ovoce, zelenina a krémové dipy, slané krekry či sladké koláče a dorty). Svoji účast můžete bezplatně zrušit nejdéle 24h předem.