Veřejná sauna na hlavním zimním stadionu v Plzni

Reference

Otevřeno denně 15:00 - 21:00 hod

Dagmar Feiferlíková, Fireflies Travel, o Setkávacím večeru

Ještě jednou děkuji za to, že jsem se mohla zúčastnit setkávacího večeru u vás v Perfect World. Byla to krásná energie. Ženská energie, díky tomu, že jsme se sešly samé ženy. Navíc samé sebe vědomé (píšu záměrně rozděleně) a úspěšné ženy. O to víc jsem vnímala to propojení a sílu. Zároveň velká inspirace, a uvědomění si, že důležité je se nevzdávat, i když se zrovna úplně vše nedaří, ale vždy hledat cestu jak.

Je moc dobré slyšet příběhy úspěšných. Je to vždy o velké práci, trpělivosti a odvaze. Toto vše jsem si opět uvědomovala díky příběhu Helenky Macháčkové. A cítím velký obdiv k ní.

A krom toho jahodovou marmeládu, kterou jsem si odnesla, jsem byla schopná sníst hned okamžitě samotnou a na posezení:-))) Lepší jsem nejedla!:-)

—————————————————————————————————–

Vlaďka Pašková, manažer pro významné zákazníky Office Depot, o Setkávacím večeru

O Setkávacím večeru jsem se dozvěděla od manažerky Perfect World, protože mi začala v lednu zasílat pozvánky a zavolala mi. Protože jsem nebyla v ČR, nebyla jsem. V dalších měsících mi  dále chodily pozvánky, ale protože jsem byla pracovně dosti vytížený člověk, nešlo to. Teď jsem ale konečně dorazila. Také jsem se ptala kamarádky a ta mi jen potvrdila mou intuici, že jde o skvělé akce. Obavy jsem neměla žádné. Snad jedině abych přijela včas 🙂 
Poznala jsem spoustu nových lidí z oborů, ke kterým bych se jinak ani nedostala. Nové kontakty a možná novou spolupráci, nová přátelství. To ukáže čas. Každopádně to pro mě byl příjemný a pestrý podvečer, kdy se člověk opět může podívat na svůj život a konfrontovat jej s životy jiných lidí. Dozvědět se o sobě a ostatních něco nového. Na mě byl tedy večer až moc rychlý. Asi jsem člověk, který jde hned do hloubky a potřebuje více času. Toto bylo jen takové klouzání po povrchu, šup to a šup hned zase další a šup zase toto. Ale je mi jasné, že stydlivým lidem toto vyhovuje – naťuknout a zjistit zájem a pak už se setkat mimo, pokud je zájem poznat se do hloubky.
Za sebe bych Setkávací večer trochu prodloužila, aby to nebylo tak rychlé. Jinak bych neměla nic. Dominika je výborná konferenciérka a je to skvělá akce, kterou bych doporučila úplně všem.
——————————————————————————————————

Helena Macháčková, majitelka Poctivých dobrot Od Macháčků, o Setkávacích večerech

Na Setkávací večery jsem dorazila, protože jsem věděla, že večer v režii Tvé a Ondrovo bude zážitek. Byl. A ráda si ho dopřeju znovu. Kolikrát se tam objeví lidé, od kterých nečekáš, že by se našlo propojení … a pak něco řeknou … a ono to naskočí a vídáš se s nimi zas a znovu a voláš si s nimi.. a víš, že nebýt Perfect World, tak je nepoznáš. (Možná potkáš, ale nepoznáš.)
Všechny Setkávací večery byly pro mne báječné, inspirující, dobíjecí, zajímavé a zvedly mi náladu. Ráda sdílím zážitky – své i druhých. Mluvím i poslouchám. Přemýšlím o věcech, které mne oslovily, které jsou důležité pro ostatní, ke kterým dospěli – a leccos si z toho vezmu.

Nejsilnějšími zážitky pro mne bylo setkání s Ivetou Churavou – ráda jsem ji víc poznala nejen během obchodního styku, ale hlavně jako člověka. Je úžasná. Pak setkání s Pavlem Mudrou. Člověk, na kterého jsem byla zvědavá, ale nečekala jsem, že by mně osobně předal něco, co by pro mne bylo stěžejní. A on mi předal informace – zcela mimo jeho pracovní ob
or – ale od srdce. Z lidské zkušenosti. A momentálně mi obrátil život. A pak Hanka Kopišťová. Musím se trochu dopracovat k tomu, abych jí zavolala a požádala ji o pomoc. Vím, že to pak bude bolet, a proto na to teď ještě nemám. Ale musím se posunout a projít si určitou cestu.
Když to shrnu, to největší, co jsem si odnesla, je schopnost otevřít se. Víc otevřít oči. A být k sobě upřímná. Za to, Domčo, děkuju Tobě.
Co bych změnila? Navrhuji delší přestávku….. 🙂
Komu bych akci doporučila…? Asi spoustě lidí. Jak je vidět, jsou tam vítáni vždy všichni, ať jsou to lidé podnikající, zaměstnaní, na mateřské, lidé zkušení i začátečníci, lidé, kteří žijí prací i lidé, pro které je práce koníčkem. Zajímavé je pozorovat, jak se tam někomu nechce, hledá výmluvy… ale pak přijde a odchází rozzářen. Jak se lidé, na začátku si navzájem cizí, na konci živě baví.
———————————————————————————————————

Filip Soukup, manažer v Generali pojišťovně, o Setkávacím večeru

Na Setkávací večer jsem dorazil na základě pozvání, obavy jsem předem neměl žádné, ale musím přiznat, že vzhledem k pracovní vytíženosti daného dne jsem spíše váhal jestli můj osobní fond bude stačit a jestli zbývá ještě kus energie. Jsem velmi rád, že jsem se rozhodl přijet.

Celé to pro mě znamenalo chvilku odpočinku a příjemného poznání několika lidí se stejným mentálním nastavením pro networking, což  pro mne bylo velkým překvapením. Odnesl jsem si velmi dobrou náladu a kontakt na zajímavé lidi, kteří se s láskou věnují své činnosti. 

Neměnil bych nic, koncept večera je velmi dobře uspořádán a doporučil bych ho každému, kdo se chce nějak posunout ze stagnujícího místa v jeho oboru, ale i lidem, kteří se prostě jen rádi potkávají s dalšími lidmi, protože skupina, kterou vytváří Perfect World, je velmi příjemnou a přátelskou.

 


Veronika Voláková, representant LR, o Setkávacím večeru

Setkávací večer jsem se rozhodla zkusit hlavně ze zvědavosti, jak vše probíhá, a z touhy po poznání nových lidí mimo můj obor. Obavy žádné nebyly, vůbec jsem nad nimi nepřemýšlela. Jsem zvyklá mezi spoustou lidí, i když tihle byli cizí, takže velká zvědavost.

Celkově byl večer úžasný, naplňující, seznámení se s hodně zajímavými lidmi, se kterými možná navážu spolupráci. Díky tomuto večeru se člověk přestane stydět mezi novými lidmi a naučí se lépe komunikovat, po pár minutách opadne tréma, takže se není čeho bát.

Na celé této akci bych nezměnila bych nic a doporučila bych ji určitě dalším podnikavým lidem, kteří hledají pochopení, společného ducha a napojení na zcela nové kontakty, které by člověk těžko hledal. Díky těmto večerům seznámíte lidi, kteří by se třeba normálně nesešli, protože by si mysleli, že jim ten druhý chce jen něco prodat. A to je škoda, tak se často ochuzujeme o poznání člověka, který není žádný tlačič nebo otrlý obchodník.

Ráda pomáhám lidem v jejich obchodě a po 10 letech neustálé jedné činnosti předám ráda jejich kontakty dál. Je výborná změna slyšet také něco jiného než LR :-)) Mě to obohacuje a otevírá různé možnosti. Člověk nezakrní jenom ve svém byznyse.