Veřejná sauna na hlavním zimním stadionu v Plzni

Perfect Day

Otevřeno denně 15:00 - 21:00 hod

Chcete se vzdělat, zjistit nové informace?

Slyšet zajímavé přednášky z různých oborů, od skutečných profesionálů?

Osobně se potkat s lidmi, kteří jsou pro mnohé ikonami?

Překročit vlastní hranice, seznámit se s dalšími, navázat spolupráci, o které by se Vám ani nezdálo, zažít den, který se jiným nepodobá?

Pak je Perfect Day to, co splní Vaše očekávání!

Co je Perfect Day?

Perfect Day jedním z projektů Perfect Spring – jde o vzdělávací a setkávací akci, akci plnou interaktivních přednášek, poznávání se, vynikajícího jídla a inspirace.

Pro koho je určen?

Pro každého, kdo potřebuje nové kontakty, kdo rád chodí mezi lidi, kdo se rád posouvá kupředu, kdo rád poslouchá, co ostatní říkají, kdo rád předává informace, kdo hledá inspiraci a podporu. Pro všechny z vás, kteří chcete vzít svůj život do svých rukou a vytvářet příležitosti.

Co můžete od Perfect Day čekat?

Perfect Day začíná prostorem pro všechny účastníky, kdy se navzájem alespoň krátce seznámíme, abychom na toto mohli následně během dne navázat dalšími konverzacemi či přátelstvím, a pokračuje 4 nevšedními bloky přednášek. Každý blok trvá 45 minut, během nějž si účastníci mohou vždy vybrat jednu ze dvou přednášek různých pečlivě vybraných spíkrů. Takto je tedy během celého dne možné vidět / zažít / být součástí 5 přednášek. Mezi bloky je vždy 30min přestávka na občerstvení, networking a cokoli, co potřebujete 🙂

Kdy se Perfect Day koná?

Pátý Perfect Day se koná v sobotu 18/1/2020 od 9.30 do cca 15h. Doporučujeme si na Perfect Day udělat opravdu celý den a nepřicházet nebo neodcházet dříve. Na základě zkušeností z minulých ročníků je to opravdu to nejlepší, co můžete udělat, abyste akci a její potenciál 100% využili.

Konkrétní program je následující:

9-9.30 … příchod + registrace na přednášky
9.30-10h … seznamovací networking
10-10.45h … 1. přednáškový blok Vyšší cíle
10.45-11.15h … přestávka + networking
11.15-12h … 2. přednáškový blok Osobní příběh
12-12.30h … přestávka + networking
12.30-13.15h … 3. přednáškový blok Workshopy
13.15-13.45h … přestávka + networking
13.45-14.30h … 4. přednáškový blok Práce na sobě sama
14.45 … ukončení oficiální části Perfect Day

Jaký je na akci vstup?

800,- bez DPH při registraci do 30.9.2019

900,- bez DPH při registraci do 30.11.2019

1000,- bez DPH při registraci do 31.12.2019

Plná cena Perfect Day (při registraci v lednu 2020) je 1200,- bez DPH. 

Tato částka zahrnuje veškeré čerstvé občerstvení na celý den (formou švédských stolů), kvalitní interaktivní přednášky spíkrů, z nichž každý představuje kapacitu ve svém oboru, prostor pro vytváření vztahů, přátelství a vzájemných cest a cílů a dárkovou taštičku s poukazy, vouchery a materiály našich partnerů. 

Tato částka je splatná předem, a pokud se přihlásíte a nakonec nebudete moci dorazit, je možné Vaše přihlášení bezplatně zrušit nejdéle týden předem. 

Vstupné se platí na základě faktury, kterou Vám vystavíme v návaznosti na Vaše přihlášení buď před registrační formulář nebo přes email posta@perfect-world.cz či telefon 608 348 889.

Ohlasy na Perfect Day …

Jana Grolmusová, G-interiér

„Domčo, chtěla bych tobě a tvému manželovi moc poděkovat za báječný den.

Na Perfect day jsem byla poprvé a byla jsem nadšená. Zajímaví lidé, vynikající spíkři (někdy jsme měli opravdu těžké rozhodování, na jakou přednášku jít), skvěle postavený program. Bylo moc fajn potkat lidi, které už znám z minulých setkání a seznámit se s novými.

A velké ocenění za občerstvení. Předpokládám, že koláče zase pekl Ondra – absolutně skvostné. Také jsem si pochutnala na řízcích – a je to umění je upéct šťavnaté a tak, aby byly křupavé i zastudena pro tak velkou skupinu lidí.“