Veřejná sauna na hlavním zimním stadionu v Plzni

O Perfect Spring

Otevřeno denně 15:00 - 21:00 hod

Perfect Spring je nápad, který se zrodil v hlavě dvěma mladým manželům Ondřeji a Dominice Paškovým v průběhu roku 2017. V té době to bylo již 5 let, kdy úspěšně vedli společnost Perfect World s.r.o., která v současnosti v Plzni na Bolevci provozuje Jazykovku se srdcem.

Proč Perfect Spring?

Původ tohoto názvu najdete nejlépe vysvětlen zde, nicméně určitou roli v názvu hraje samozřejmě i součinnost s hlavním jménem veškerého našeho konání, jež zastřešuje Perfect World. Perfect World s.r.o. oficiálně zastřešuje Jazykovku se srdcem, nadační fond PERFECT a nyní nově i Perfect Spring. 

Jaké aktivity Perfect Spring provozuje?

V současnosti Perfect Spring zastřešuje celodenní akci Perfect Day a všechny akce zážitkového saunování pod naší taktovkou.

Proč něco takového vůbec děláme?

Protože milujeme lidi. Moc rádi pomáháme, propojujeme druhé a nabízíme řešení. Jsme přesvědčeni, že jsme velmi pozitivní lidé, kteří jsou ochotni stavět se k problémům čelem a brát zodpovědnost do svých rukou. Naší filosofií je aktivní víra a touha po vlastních snech, cesta kupředu a vše krom stagnace. Umíme lidem otevírat oči i dveře a rádi bychom tuto schopnost posunuli zase o kousek dál, mezi další z vás, a tak zlepšili svět a jeho stav bytí.

Jací jsme a co děláme?

Jsme hodně aktivní. Občas chvíli neposedíme. Často plánujeme a vymýšlíme, ještě častěji realizujeme. Máme čtyři děti (Samuela, Jonáše, Ráchel a Ester) a chceme jich mít celkem pět. Oba milujeme sport a pohyb, saunování a práci saunéra, Ondra navíc moc rád vyrábí a kutí (je v tom vynikající) a Dominika ráda studuje a zbožňuje cizí jazyky. Ondra je vyučený elektrikář a Dominika už 10 let učí angličtinu a němčinu a nyní nově i španělštinu.

Už několik let máme nadační fond, který pomáhá dětem z dětského domova Domino s jazykovým vzděláním a již jsme přímo pomohli téměř dvacítce konkrétních dětí. Naším velkým snem je založit Perfect World Charity, jež bude zvyšovat kvalitu jazykového vzdělání dětí po celém světě.

Nejsme sluníčkáři ani alternativci se vší úctou k nim. Jsme obyčejní mladí blázni, co jí maso, mají rádi procházky a zvířata, někdy si rádi odpočnou, ale zároveň se nebojí vzít za práci.