26/4 Setkávací večer s Pavlínou Eisenhamerovou, certifikovanou koučkou

Kdy? 26/4 od 18.30- cca 20.30h

Medailonek hosta:

Pavlína Eisenhamerová

Původním povoláním jsem učitelka (aprobace český jazyk a společenské vědy).  Ve školství jsem pracovala 13 let.

V současné době pracuji s manželem. Prodáváme nástroje na obráběcí stroje,  a to nástroje jihokorejské značky TaeguTec. Naše firma je součástí velké  nadnárodní společnosti  IMC International Metalworking Companies .

Zajímá mě všechno, co se týká osobního rozvoje. Dělá mi radost, když mohu lidem pomáhat v jejich růstu.  Stále zkouším nové cesty a způsoby, jak to dělat. Před několika lety jsem  objevila koučování  a hned  jsem věděla,  že je to přesně to, co jsem hledala. Koučování je moderní a velmi účinná  metoda osobního rozvoje. Umožňuje využít plného potenciálu každého člověka, pomáhá  mu  najít cestu k řešení různých životních situací a dosahovat  vytčených cílů. A na rozdíl od jiných metod ho vede k aktivní spoluúčasti na  celém procesu.
Já navíc spojuji klasické koučovací dotazování se změnovými technikami z Neurolingvistického programování (  NLP ).
Absolvovala jsem úspěšně  kurzy  NLP Premier Practitioner,  NLP Master Practitioner  a  Advanced NLP Master Practitioner. Zvláště ten poslední kurz  – Advanced NLP Master Practitioner – je v ČR ojedinělý. Naučila jsem se v něm u nás málo známé techniky.

Napsat komentář